NIEDZIELA  27.03. - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - LAETARE
12.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
17.00
O radość życia wiecznego dla dusz w czyśćcu cierp.

PONIEDZIAŁEK  28.03.
MSZA  ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Tr. Przen. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosław., dary Ducha Św. i zdrowie w int. Stefana ŚCIERSKIEGO z ok. urodzin oraz o błog. Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny
2/. + Augustyna KARKOSZKA - od Anny i Stanisława Konstanty
8.45
+ Jana NOWAK (pogrzeb)
18.00
+ brata Stanisława ze wsp. r. śmierci, ++ brata Krzysztofa i jego żonę Mariannę, ++ rodziców Lucjana i Lucynę SZMURŁO.

WTOREK  29.03.
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Tr. Przen. przez wstaw. MBNP i św. Franciszka z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dar nowych powołań do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
2/. + ojca Eryka POŁAP ze wsp. 47 r. śmierci, + męża Krystiana JARCZOK i wszystkich zmarłych z rodziny
18.00
++ rodziców Gizelę i Józefa KLOC, + Grzegorza SMOLORZ, + Janusza KLOC ze wsp. 60 r. urodzin, ++ z rodziny.

ŚRODA  30.03.
1/. + Augustyna KARKOSZKA - od rodziny Wojtyłów
2/. + Henryka KLAKUS, ++ jego rodziców, siostrę i braci, ++ z pokrew.
18.00
za zmarłych w miesiącu marcu: Genowefę CIEŚLIK, Jana KARCZMARCZYK, Benona KRZEMIEŃ, Michała JANIK, Jana NOWAK oraz + Stanisława CHLEBOWSKIEGO ze wsp. ur.

CZWARTEK  31.03.
+ mamę Stanisławę w 4 r. śmierci i + tatę Adolfa w 30 r. śmierci
1/. + Henryka KOST w I r. śmierci
2/. + mamę Cecylię w r. śmierci i + tatę Alojzego WILCZYŃSKICH.

PIĄTEK  1.04. - I piątek miesiąca
MSZA ŚW.KONCELEBROWANA:
1/. Ku czci NSPJ w int. Jego czcicieli oraz  emerytów i rencistów, ze wsp. zmarłych czcicieli
2/. + męża Władysława w 7 r. śmierci i ++ z rodziny z obu stron, dusze w cz. cierp.
18.00
Ku czci NSPJ za wstaw. św. Jana Pawła II o błog. Boże dla dzieci po wczesnej i I Komunii św. i ich rodziców oraz rodzeństwa – o gorliwość w praktykowaniu I piątków miesiąca.

SOBOTA  2.04. - I sobota miesiąca - 17 r. śmierci św. Jana Pawła II
7.30
Ku czci M.B. w int. wynagradzającej za grzechy, które obrażają Jej Niepokalane Serce – od członków Żywego Różańca oraz o błogosław. Boże w int. jubilatów z m-ca kwietnia: Małgorzaty SZOJDA, Teresy HAŚNIK, Danuty KURZOK, Iwony MAZELANIK (TD)
MSZA ŚW.KONCELEBROWANA:
1/. + Łucję FAJKIS w I r. śmierci, ze wsp. + męża Rufina FAJKIS
2/. + Pawła BYWALEC - od sąsiadów z ul. Czarnuszki 6.

NIEDZIELA  3.04. - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
6.30
+ męża Floriana w 5 r. śmierci
8.00
Do Tr.Przen. za wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
9.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Rudolfa w kolejną r. śmierci, ++ rodziców Helenę i Karola, Augustynę i Szymona, ++ z pokrew., ++ Kapł. i dusze w cz.cierp.
11.00
o radość życia wiecznego dla + Igora KAWA - od mieszkańców bloku przy Pl. Filaka 10
12.30
+ męża Antoniego GENDERA, ++ brata Zbigniewa i rodziców z obu stron
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ żony Anny, córki Bożeny, brata Aleksandra, ++ rodziców z obu stron, szwagra Augusta.