NIEDZIELA  3.04. - V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
8.00
Do Tr.Przen. za wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
9.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Rudolfa w kolejną r. śmierci, ++ rodziców Helenę i Karola, Augustynę i Szymona, ++ z pokrew., ++ Kapł. i dusze w cz.cierp.
11.00
o radość życia wiecznego dla + Igora KAWA - od mieszkańców bloku przy Pl. Filaka 10
12.30
+ męża Antoniego GENDERA, ++ brata Zbigniewa i rodziców z obu stron
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ żony Anny, córki Bożeny, brata Aleksandra, ++ rodziców z obu stron, szwagra Augusta

PONIEDZIAŁEK  4.04. - Wspomnienie św. IZYDORA, bpa i dK.
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Tr.Przen. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Małgorzaty SZOJDA w 80 r. urodzin oraz o błog. B. dla synów z rodzinami, ze wsp. + męża Henryka (TD)
2/.  Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla ++ Jadwigi i Mieczysława WESZKA, ze wsp. ++ rodziców i rodzeństwa z obu stron oraz + syna Jana
18.00
+ Mariana WOJTAL w I r. śmierci, ze wsp. + żony Aleksandry i ++ rodziców z obu stron

WTOREK  5.04.
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. ++ mamę Hildegardę w r. śm., ojca Alojzego, brata Ryszarda, dziadków z obu stron, d. w cz.cierp.
2/.  + Augustyna  KARKOSZKA - od szwagra Jana Kałuży
+ Janinę WEŁNIŃSKĄ - od koleżanek z pracy córki Magdaleny – zamiast wieńca

ŚRODA  6.04.
1/. ++  członków Żywego Różańca
2/. + męża Jana w 5 r. śmierci, + jego chrześniaka Sylwestra w I r. śmierci
1/. +  Tadeusza SOBAŁA w I r. śmierci,
2/. +  Ewę WOJTYKA w I r. śmierci, ze wsp. ++ rodziców z obu stron i braci

CZWARTEK  7.04. - I czwartek miesiąca
7.30
Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontemplacyjne oraz w intencji Kapłanów, Kleryka Pawła, Sióstr  zakonnych i ich rodziców oraz służby liturgicznej
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. ++ rodziców Annę i Rufina MAZUR, ze wsp. kolejnej r. śmierci mamy, ++ z pokrew., dusze w cz.cierp.
2/. + Krystynę PAJONK w2 r. śmierci, ze wsp. + jej  męża Fausta oraz + córkę Beatę GROCHOWSKĄ, brata Jerzego i ++ rodziców z obu stron

PIĄTEK  8.04.
1/. + Katarzynę SARAN, ze wsp. urodzin
2/. + męża  Henryka, ze wsp. urodzin
Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla + Heleny ŻOGAŁA w r. śmierci

SOBOTA  9.04.
++ Joannę i Jana NOWAK - od Andrzeja z rodziną
16.30
Do Tr.Przen. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Rudolfa PIECHA w 90 r. urodzin oraz o błog. B. dla dzieci z rodzinami (TD)
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. + męża Eugeniusza w I r. śmierci, ze wsp.++ rodziców i dziadków, dusze w cz.cierp.
2/. + męża Czesława w 4 r. śmierci, + wnuczkę Dominikę, ++ rodziców i teściów

NIEDZIELA  10.04. - NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
6.30
Do Tr. Przen. za wstaw. MB Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask o miłosierdzie Boże dla + babci Stanisławy i dusz w cz.cierp.
8.00
++ mamę Martę i ojca Józefa, teściów Elżbietę i Mariana
9.30
Do Miłosierdzia Bożego i MB Bolesnej o radość życia wiecznego dla + ojca Franciszka ŻOGAŁA w 13 r. śmierci, ze wsp. + mamy Marii ŻOGAŁA, ++ z pokrew., ++ Kapł. i d.w cz.cierp.
11.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MB i bł. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
12.30
+ męża  Franciszka, ++ z pokrew., ++ rodziców i teściów
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego dla + Teresy ZDUNIAK - BRZOZA w 12 r. śmierci, ze wsp. + męża Huberta i ++ rodzeństwa.