NIEDZIELA  3.07.  –  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – Święto św. TOMASZA, Apostoła
6.30
+ córkę Małgorzatę NOWAK, ++ rodziców Łucję i Alojzego NOWAK, Emilię i Józefa SEKUŁA, siostrę Małgorzatę, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrew.
8.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
9.30
+ Wilhelma JĘDRYSIK w r. śmierci
11.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Barbary i Mirosława CHOJNA w 25 r. ślubu oraz o błog. B. dla całej rodziny (TD)
17.00
+ Jana KARCZMARCZYK - od siostry Jadwigi z dziećmi i wnukami.

PONIEDZIAŁEK  4.07. – Wspomnienie dow. św. ELŻBIETY Portugalskiej
7.30
+ żonę Ludwikę  w kolejną r. śmierci
18.00
o radość życia wiecznego dla + Wernera ODOJ - od kuzynek i kuzynów.

WTOREK  5.07. – Wspomnienie dow. św. MARII  Goretti, dz. i męcz.
+ męża Stanisława, ze wsp. urodzin, ++ z rodziny, ++ Kapłanów
18.00
+ Michała JANIK - od rodziny Leńczyków.

ŚRODA  6.07. – Wspomnienie bł. MARII TERESY Ledóchowskiej, dz. - Święto patronalne Apostolstwa Chorych
++ członków Żywego Różańca
18.00
Do Tr.Przen. przez pośredn. MB Królowej Rodzin w int. lipcowych solenizantów: męża Krystiana, syna Darka, wnuków Janka, Emanuelka i Helenki, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o błog. Boże, zdrowie, miłość i radość.

CZWARTEK  7.07. - I czwartek miesiąca
7.30
Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i Kontemplacyjne, w int. Kapłanów, Kleryka Pawła, Sióstr zakonnych i ich rodziców oraz służby liturgicznej
17.00
+ Magdalenę MATYNIAK - od sąsiadów z ul. Koraszewskiego.

PIĄTEK  8.07.  – Wspomnienie św. JANA z Dukli, prezb.
7.30
++ mamę Łucję w r. śmierci, siostrę Teresę w r. śm. i urodzin, kuzynkę Stefanię w I r.śm. i ze wsp. ur.
18.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św., zdrowie i umocnienie wiary w int. syna Piotra z ok. urodzin i całej jego rodziny.

SOBOTA  9.07.
7.30
Do Tr. Przen. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za dar życia wnuczki Antoniny – o Boże błog. i zdrowie dla niej i jej rodziców oraz o łaskę pogłębi  enia wiary w rodzinie.
13.00
Ślub rzymski: NISZCZUK - SIKORA.
14.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Pawła MALIK w 80 r. urodzin oraz o błog. Boże dla żony i dzieci z rodzinami (TD)

NIEDZIELA  10.07.  -  XV NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Joanny i Grzegorza KWIATKOWSKICH w 21 r. ślubu
9.30
+ babcię Hildegardę WACHOWIAK w 8 r. śm., ze wsp. + dziadka Jana - od wnuka Roberta i wnuczki Moniki z mężem
11.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Stefana CIURY w 90 r. urodzin, ze wsp. + żony Hildegardy (TD)
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla + Urszuli CIECIURA.