NIEDZIELA  17.07.  – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+ żonę Mirosławę w 5 r. śmierci, ++ rodziców, teściów, babcię, bratanicę i synową, ++ Kapł. z n/par., dusze w cz.cierp.
9.30
+ Teresę MATUSZYŃSKĄ w r. śmierci, ze wsp. ++ męża Alojzego, syna Grzegorza, siostry Heleny i ++ rodziców
11.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. męża Piotra SIWEK z ok. 60 r. urodzin (TD)
17.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą w int. przyjmujących Sakr. Chrztu św. oraz w int. rodziców, chrzestnych i krewnych.

PONIEDZIAŁEK  18.07.  – Wspomnienie dow. św. SZYMONA z Lipnicy, prezb.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ tragicznie górników w Kopalni „Boże Dary” w 66 r. śmierci
18.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Eryka ŚWIERKOT w I r. śmierci.

WTOREK    19.07.
7.30
+ męża Kazimierza w r. śmierci, ++ rodziców Anielę i Szczepana, teściów Helenę i Jana, siostry Annę i Krystynę, brata Stanisława, bratową Mariannę, szwagrów Zygmunta i Franciszka, ++ z pokrew.
18.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Janusza KOZACZKA - od Darii i Dariusza z rodziną.

ŚRODA  20.07.  –  Wspomnienie dow. błog. CZESŁAWA, prezb.
7.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. mamy Marii w dniu 80 r. urodzin oraz o błog. B. dla dzieci z rodzinami
18.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Mariana w 12 r. śmierci.

CZWARTEK  21.07. - Wspomn. dow. św. APOLINAREGO, bpa i męcz.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Elżbiety i ++ jej bliskich
17.00
+ tatę Franciszka w 25 r. śmierci, ze wsp. ++ mamy Weroniki, brata Józefa, zięciów Ryszarda i Zygmunta, ++ z rodziny.

PIĄTEK   22.07. - Święto św. MARII MAGDALENY
+ mamę Krystynę OPAŁKA ze wsp. urodzin, + siostrę Irenę PUSTOŁKA
18.00
++ ojca Zygmunta w 3 r. śmierci, mamę Marię, męża Grzegorza, ++ dziadków z obu stron.

SOBOTA  23.07.  - Święto św. BRYGIDY, zak. – patronki Europy
7.30
++ tragicznie Ks. Michała KAŁUŻĘ i Ks. Piotra KORNASA w 38 r. śm. i wszystkich ++ Kapł. oraz ++ ich bliskich
18.00
++ brata Pawła, jego żonę Krystynę, ich syna Andrzeja, ++ rodziców Helenę i Emila.

NIEDZIELA   24.07.  – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
- Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych - Wspomn. św. KINGI, dz.
6.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+ męża Jana CHMIEL, ++ rodziców Helenę i Franciszka GAŁUSZKA, Rufina i Gertrudę CHMIEL, ++ z pokrew.
9.30
Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie oraz o błogosław. Boże w pracy duszpasterskiej w intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa SZOTY z ok. urodzin – od Parafian.
11.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Iwony i Rafała MAZELANIK w 20 r. ślubu oraz o błog. Boże dla całej rodziny (CB)
17.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Natalii CIEMNY w 18 r. urodzin oraz o błog. Boże dla rodziców i rodzeństwa (CB).