NIEDZIELA  24.07. – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
- Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych - Wspomn. św. KINGI, dz.
6.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+ męża Jana CHMIEL, ++ rodziców Helenę i Franciszka GAŁUSZKA, Rufina i Gertrudę CHMIEL, ++ z pokrew.
9.30
Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie oraz o błogosław. Boże w pracy duszpasterskiej w intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa SZOTY z ok. urodzin – od Parafian
11.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Iwony i Rafała MAZELANIK w 20 r. ślubu oraz o błog. Boże dla całej rodziny (CB)
17.00
O radość życia wiecznego dla + Krystyny RATAJ - od rodziny Królów z Limanowej.

PONIEDZIAŁEK  25.07. - Święto św. JAKUBA, Apostoła i wspomn. św. KRZYSZTOFA
7.30
+ ojca Franciszka JASIŃSKIEGO w r. śmierci, ze wsp. ++ mamy Bronisławy, braci Emila, Ludwika i Bronisława, ++ z pokrew. i d. w cz.cierp.
18.00
Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie oraz o błogosław. Boże w pracy duszpasterskiej w intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa SZOTY w dniu urodzin i imienin – od członków Żywego Różańca.

WTOREK  26.07. - Wspomn. św. JOACHIMA i ANNY, rodziców NMP
7.30
Do Tr.Przen. przez wstaw. św. Joachima i Anny o błog.B. i zdrowie w int. wszystkich imienniczek i imienników oraz za wszystkie babcie i dziadków
9.00
+ Jerzego OKOŃ (pogrzeb)
18.00
+ Bogusława MŁYNEK ze wsp. urodzin, ++ jego mamę Erykę, teścia Zygfryda i ++ z rodziny.

ŚRODA  27.07.
++ Anny i Joachimów oraz ++ babcie i dziadków
18.00
+ ojca Mariana ze wsp. 85 r. ur., ++ mamę, brata i męża Zenona.

CZWARTEK  28.07. – Wspomnienie dow. św. SZARBELA Makhlufa, prezb.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Józefa KOŁODZIEJ w 11 r. śmierci, ze wsp. + żony Genowefy
17.00
za zmarłych w m-cu lipcu: ++ Henryka SOLSKIEGO, Janusza KOZACZKĘ, Bożenę HETMAŃSKĄ, Krystynę RATAJ, Jerzego OKOŃ.

PIĄTEK  29.07. - Wspomnienie świętych MARTY, MARII i ŁAZARZA
7.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę B. dary Ducha Św. i zdrowie w int. siostry Anny z ok. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej jej rodziny
18.00
++ Marię i Henryka SOLSKICH - od Teresy Nowak z córkami.

SOBOTA  30.07. – Wspomnienie dow. św. Piotra Chryzologa, bpa i dK.
Msza św. koncelebrowana:
1/. Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Stanisława i jego syna Jana z ok. ich urodzin oraz o błog. Boże dla całej rodziny
2/. + mamę Elżbietę w 2 r. śmierci, ++ z rodziny
18.00
++ rodziców Emilię i Emanuela PALOWSKI, brata Kazimierza, żonę Barbarę, synową Katarzynę, ++ z rodzin PALOWSKI, FOCHMAN, RATKA, dusze w cz.cierp.

NIEDZIELA  31.07. – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
– Wspomnienie św. IGNACEGO z Loyoli, prezb.
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+  Genowefę KOŁODZIEJ - od róży św. Agnieszki Żywego Różańca
9.30
+ Michała JANIK - od pielęgniarek z Katowickiego Centrum Onkologii
11.00
+ mamę Małgorzatę GRUDZIEŃ w 4 r. śmierci, + dziadka Tadeusza
17.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą w int. rocznych dzieci: Pauliny DEMBKOWSKIEJ, ... oraz w int. rodziców, chrzestnych i krewnych.