NIEDZIELA  31.07. – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
– Wspomnienie św. IGNACEGO z Loyoli, prezb.
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+ Genowefę KOŁODZIEJ - od róży św. Agnieszki Żywego Różańca
9.30
+ Michała JANIK - od pielęgniarek z Katowickiego Centrum Onkologii
11.00
+ mamę Małgorzatę GRUDZIEŃ w 4 r. śmierci, + dziadka Tadeusza
17.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą w int. rocznego dziecka Pauliny DEMBKOWSKIEJ oraz w int. rodziców, chrzestnych i krewnych

PONIEDZIAŁEK  1.08.  – Wspomn. św. ALFONSA MARII Liguoriego, bpa i dK.
+ ojca Augustyna, ze wspomn. + matki Marty
8.45
+ Andrzeja  MARSZAŁEK (pogrzeb)
+ Michała JANIK - od rodziny Żołyńskich

WTOREK  2.08. - Wsp. NMP Anielskiej - Odpust Porcjunkuli
7.30
++ rodziców Bertę i Bernarda PTASZNY, siostrę Felicję, bratową Joannę, szwagrów Konrada i Alojzego, ++ dziadków, ++ z pokrew.
8.45
+ Bartosza BYSTRZYCKIEGO (pogrzeb)
++ rodziców Agatę i Ludwika BRZĘK, brata Jerzego

ŚRODA   3.08.
7.30
Do Tr.Przen. przez wstaw. MBNP o uproszenie łaski wiary dla najbliższej rodziny.
18.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękow. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę B., dary Ducha Św. i zdrowie w int. Natalii CIEMNY w 18 r. ur. oraz o błog.Boże dla rodziców i rodzeństwa.

CZWARTEK  4.08. – Wspomn. św. JANA Marii Vianney’a, kapł. - I czwartek m-ca
7.30
Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontempla -cyjne oraz w int. Kapłanów, Kleryka Pawła, Sióstr zakonnych i ich rodziców  oraz służby liturgicznej
17.00
++ Ewalda i Konrada BANASZ, Emila i Gertrudę BANASZ, ++ z pokrew., ++ Kapłanów.

PIĄTEK  5.08. - Rocznica Poświęcenia Rzymskiej Bazyliki NMP - I piątek miesiąca
7.30
Ku czci Najśw. Serca P. Jezusa o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w int. Jego czcicieli oraz emerytów i rencistów, ze wspomn. zmarłych czcicieli
18.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. siostry Elżbiety KAROLEWICZ w dniu urodzin

SOBOTA  6.08.  - ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO - I sobota miesiąca
7.30
Ku czci M.B. w int. wynagradzającej za grzechy, które obrażają Jej Niepokalane Serce – od członków Żywego Różańca oraz o błogosław. B. w int. jubilatów z m-ca sierpnia: Moniki BYWALEC, Teresy SIELOWSKIEJ, Bożeny DOLINA, Heleny NOWROTEK, Krzysztofa NOWROTEK, Ewy KŚCIUCZYK, (TD)
18.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. z ok. r. ślubu w int. małż. Jadwigi i Andrzeja GEPFERT oraz Marty i Michała MARTYNOWSKI i ich dzieci: Dominiki, Tymoteusza i Jakuba

NIEDZIELA  7.08. - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
++ brata Jana BOCHEN w 10 r. śmierci, brata Mieczysława, bratowe Irenę i Marię, siostrę Wacławę i szwagra, ze wsp. ++ rodziców Janiny i Waleriana oraz dusze w cz.cierp.
9.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. małżonków Elżbiety i Szymona KOZA w 40 r. ślubu oraz o błog. Boże dla córki i synów z rodzinami (TD)
11.00
+ żonę Martę STABIK w 20 r. śmierci, ze wsp. + teściowej Rozalii i mamy Janiny w 21 r.śmierci.
17.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MB Niepokal. i św. Rity z podziękow. otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę B., zdrowie i dary Ducha Św. w int. małż. Marzeny i Grzegorza KUKUŁA w 18 r. ślubu oraz o błog. Boże i dary Ducha Św. dla chrześnicy Aurelii KOWALSKIEJ w 20 r. urodzin i całej rodziny, ze wsp. + mamy Janiny WENZEL oraz ++ mamy Marii i taty Antoniego KUKUŁA, cioci Elżbiety SZEREMETA i cioci Heleny WENZEL – prosząc dla nich o łaskę miłości i pokoju wiecznego.