NIEDZIELA  7.08.  - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30    Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00    ++ brata Jana BOCHEN w 10 r. śmierci, brata Mieczysława, bratowe Irenę i Marię, siostrę Wacławę i szwagra, ze wsp. ++ rodziców Janiny i Waleriana oraz dusze w cz.cierp.
9.30    Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. małżonków Elżbiety i Szymona KOZA w 40 r. ślubu oraz o błog. Boże dla córki i synów z rodzinami (TD)
11.00    + żonę Martę STABIK w 20 r. śmierci, ze wsp. ++ teściowej Rozalii i mamy Janiny w 21 r. śmierci.
17.00    Do Tr.Prz. przez wstaw. MB Niepokalanej i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. małż. Marzeny i Grzegorza KUKUŁA w 18 r. ślubu oraz o błog. Boże i dary Ducha Św. dla chrześnicy Aurelii KOWALSKIEJ w 20 r. urodzin i całej rodziny, ze wsp. + mamy Janiny WENZEL oraz ++ mamy Marii i taty Antoniego KUKUŁA, cioci Elżbiety SZEREMETA i cioci Heleny WENZEL – prosząc dla nich o łaskę miłości i pokoju wiecznego.

PONIEDZIAŁEK  8.08. - Wspomn. św. DOMINIKA, prezb.
7.30    Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ mamy Kazimiery i babci Marianny w kolejną r. ich śmierci, ze wsp. ++ ojca Andrzeja, brata Radosława, teściów Genowefę i Józefa, ++ z pokrew.
18.00    + mamę Teresę SZARY, ze wspomn. r. śmierci.

WTOREK  9.08. – Święto św. TERESY Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dz. i męcz., patronki Europy
7.30    + Michała JANIK - od rodziny Żaków
8.45    + Bronisławę SEKUŁOWSKĄ (pogrzeb)
18.00    + męża  Władysława w 3 r. śmierci, ++ jego rodziców Salomeę i Pawła oraz za ++ z rodziny.

ŚRODA  10.08. – Święto św. WAWRZYŃCA, diakona i męcz.
7.30    za ++ członków Żywego Różańca
18.00    + mamę Helenę w 8 r. śmierci, ++ z rodziny, dusze w cz.cierp.

CZWARTEK   11.08. – Wspomn. św. KLARY, dz.
7.30    ++ Henryka SOLSKIEGO i jego żonę Marię - od rodziny Sabuda
17.00    Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Jerzego SZYMON w 10 r. śmierci, ++ Krystynę, Józefa i ++ rodziców, dusze w cz.cierp.

PIĄTEK   12.08. - Wspomn. dow. Św. JOANNY Franciszki de Chantal, zak.
7.30    Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + mamy Jadwigi USZOK w 2 r. śmierci, ze wsp. + taty Augustyna
18.00    + Grażynę PĘCAK w I r. śmierci, ze wsp. ++ rodziców i teściów.

SOBOTA  13.08. – Dzień FATIMSKI
7.30    + Michała JANIK - od rodziny Ciasnoków
18.00    Msza sw. koncelebrowana:
1/. Ku czci M.B. Fatimskiej w int. żyjących i zmarłych fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła
2/. + żonę Katarzynę PALOWSKĄ w 3 r. śmierci.

NIEDZIELA   14.08. - XX NIEDZIELA ZWYKŁA – Wsp. św. MAKSYMILIANA Kolbe, prezb. i męcz.
6.30    Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MBNP i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00    Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. małż. Izabeli i Wojciecha JAZGAR w 20 r. ślubu oraz o błog. B. dla całej rodziny, ze wsp. ++ rodziców (CB)
9.30    + Elżbietę, ze wsp. urodzin oraz + jej męża Romana w r.śm., ++ rodziców i pokrew. z obu stron, ++ Kapł. i dusze w cz.cierp.
11.00     Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla + Krzysztofa BARAN
17.00    Do Tr.Przenajsw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą w int. przyjmujących Sakr. Chrztu św. oraz w int. rodziców, chrzestnych i krewnych.

PONIEDZIAŁEK  15.08. - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA N.M.P.
6.30    Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MB Wniebowz. i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00     + syna Krzysztofa, ++ rodziców, brata i pokrew. z obu stron
9.30    Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla + Urszuli CIECIURA, ze wspomn. + Feliksa
11.00    Do Tr.Prz. przez wstaw. MB Wniebowz. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą
opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. brata Bogdana z okazji urodzin
17.00     Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla + syna Marcina w r. śmierci, ++ z rodziny SKRZYDŁO i SIWY, dusze w cz.cierp.