NIEDZIELA   14.08. - XX NIEDZIELA ZWYKŁA – Wsp. św. MAKSYMILIANA Kolbe, prezb. i męcz.
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MBNP i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. małż. Izabeli i Wojciecha JAZGAR w 20 r. ślubu oraz o błog. B. dla całej rodziny, ze wsp. ++ rodziców  (CB)
9.30
+ Elżbietę, ze wsp. urodzin oraz + jej męża Romana w r.śm., ++ rodziców i pokrew. z obu stron, + Krystynę, ++ Kapł. i dusze w cz.cierp.
11.00
Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla + Krzysztofa BARAN
17.00
Do Tr.Przenajsw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą w int. przyjmujących Sakr. Chrztu  św. oraz w int. rodziców, chrzestnych i krewnych.

PONIEDZIAŁEK  15.08. - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA N.M.P.
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MB Wniebowz. i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+ syna Krzysztofa, ++ rodziców, brata i pokrew. z obu stron
9.30
Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla + Urszuli CIECIURA, ze wspomn. + Feliksa
11.00    Do Tr. Prz. przez wstaw. MB Wniebowz. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. brata Bogdana z okazji urodzin
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla + syna Marcina w r. śmierci, ++ z rodziny SKRZYDŁO i SIWY, dusze w cz.cierp.

WTOREK  16.08. - Wspomn. dow. św. STEFANA  Węgierskiego, króla
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla + dziadka Jerzego JAKUBOWSKIEGO
18.00
++ rodziców Anielę i Szczepana, męża Kazimierza, siostry Annę i Krystynę, brata Stanisława, bratową Mariannę, szwagrów Zygmunta i Franciszka, dusze w cz.cierp.

ŚRODA  17.08. – UROCZYSTOŚĆ Św. JACKA, prezb. – głównego Patrona Archidiecezji i Metropolii Katowickiej
+ Ks. Prob. Leopolda WOLFFA w 46 r. śmierci i wszystkich ++Kapłanów
18.00
+ Genowefę - od Elżbiety z Puław.

CZWARTEK  18.08.
+ ojca Kazimierza i ++ z rodziny
17.00
+ Stefana WOJCIECHOWSKIEGO w I r. śmierci, ze wsp. + żony Ireny i ++ z rodziny WOJCIECHOWSKI i KANERT.

PIĄTEK  19.08. - Wspomn. dow. św. JANA  Eudesa, prezb. – III piątek miesiąca
7.30
++ rodziców Martę i Jana, siostry Leokadię i Monikę, szwagrów Sylwestra i Ernesta, siostrzeńców Leonarda i Huberta, siostrzenice Dorotę i Joannę, ++ z pokrew.
18.00
+ Wandę WILCZYŃSKĄ – STELMACH w I r. śm., ze wsp. ++ jej rodziców - od męża Stefana i córki Haliny.

SOBOTA  20.08. – Wspomn. św. BERNARDA, opata i dK.
7.30
+ męża Norberta w kol. r. śmierci i ze wsp. urodzin, + syna Marka z ok. urodzin i wszystkich ++ z rodziny
14.00
Ślub rzymski: SĘDZIKOWSKI - KNETKI
18.00
++ teściów Józefę i Józefa w kol. r. śmierci, ich córkę Wiesławę, synów Zygmunta, Mariana, Ryszarda, Zdzisława, Izydora, zięciów Mirosława i Jana.

NIEDZIELA  21.08. - XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – Wspomn. św. PIUSA X, papieża
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP i błog. O. Stanisława Kubisty z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Marii i Stanisława BECZAŁA w 45 r. ślubu oraz o błog. B. dla dzieci z rodzinami, ze wsp. ++ rodziców (TD)
9.30
Do Miłosierdzia Bożego o szczęśliwą wieczność dla ++ Konrada i Amalii  WÓJCIK, ++ z rodziny WÓJCIK i WODNIOK
11.00
+ Jana SZWEDA w 5 r. śmierci, ++ Irenę SZWEDA i Gertrudę KURCIUS oraz dusze w cz. cierp.
17.00
Do Tr.Przenajsw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą  w int. rocznych dzieci ...... oraz w int. rodziców, chrzestnych i krewnych.