NIEDZIELA  28.08. - XXII NIEDZIELA ZWYKŁA - Wspomnienie św. AUGUSTYNA, bpa i dK.
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog.O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
O radość życia wiecznego dla + Jolanty KOWALSKIEJ - od sąsiadów z bloku przy ul. Koraszewskiego 21 c, 21 a,b i d
9.30
++ Zdzisława i Teresę WOLNY w 20 r. śmierci, ze wsp. ++ rodziców Jana i Eugenii, brata Ryszarda i bratowej Alicji TREŚCIŃSKICH
11.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP, błog. O. Stanisława Kubisty i św. Aniołów Stróżów z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. wnuków: Marysi, Piotrka, Pawełka, Marysi i Karolinki oraz o błog. Boże dla ich rodziców
17.00
+ Danutę MISZCZYK - od Pracowników Spółki Vitkovice - Milmet.

PONIEDZIAŁEK  29.08. - Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
7.30
+ męża Mariana ze wsp. urodzin,++ rodziców i teściów, siostrę Urszulę, pokrew., d.w cz.cierp.
18.00
+ teściową Marię w r. śmierci oraz + żonę Ludwikę, ze wsp. urodzin.

WTOREK   30.08.
+ męża Stefana, ++ rodziców z obu stron,++ siostry Elżbietę i Joannę
18.00
za zmarłych w m-cu sierpniu: ++ Halinę CZORNIK, Bartosza BYSTRZYCKIEGO, Alojzego KRAL, Daniela JAROMIN, Bronisławy SEKUŁOWSKIEJ, Pawła BRONCEL, Antoniny GIERLOTKA, Danuty DUDZIŃSKIEJ, Bronisławy KEMPA.

ŚRODA   31.08.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ cioci Genowefy i wujka Józefa KOŁODZIEJ - od siostrzenicy Janiny z dziećmi
18.00
Do Tr. Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski w int. Elżbiety i Borysa oraz Agaty i Piotra z prośbą o światło i dary Ducha Św. oraz opiekę M. B. Pompejańskiej.

CZWARTEK  1.09. - Wspomnienie dow. błog. BRONISŁAWY - I czwartek m-ca
7.00
Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontemplacyjne oraz w int. Kapłanów, Kleryka Pawła, Sióstr zakonnych i ich rodziców, służby liturgicznej
8.00
Do Ducha Św. w int. wszystkich uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli, katechetów i pracowników administracji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 i Nr 11 oraz Technikum Nr 15 z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego
17.00
++ rodziców Bronisławę i Łucjana ze wsp. urodzin, braci Józefa i Andrzeja oraz teścia Władysława.

PIĄTEK  2.09. - I piątek miesiąca
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Ku czci Najśw. Serca P. Jezusa o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w int. Jego czcicieli oraz emerytów i rencistów, ze wspomn. zmarłych czcicieli
2/. + Genowefę - od Janiny z Chełma
18.00
Ku czci NSPJ o błog. Boże dla dzieci po wczesnej i I Komunii św. i ich rodziców oraz rodzeństwa - o gorliwość w praktykowaniu I piątków miesiąca.

SOBOTA  3.09. - Wspomnienie dow. św. GRZEGORZA Wielkiego, pap. i  dK. – I sobota miesiąca - Dzień Modlitw o uświęcenie duchowieństwa
7.30
Ku czci M.B. w int. wynagradzającej za grzechy, które obrażają Jej Niepokalane Serce – od członków Żywego Różańca  oraz o błogosław. B. w int. jubilatów z m-ca września: Stefanii KOKOT, Heleny OTKA, Joanny KEMPKA, Bernadety HOREMSKIEJ (TD)
13.00
Ślub rzymski: CZAPLA - WÓJCIK
14.00
Ślub rzymski: KOZAK - GEPFERT
15.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Maji WAREN z ok. 18 r. urodzin oraz o błog. Boże dla brata Adama, rodziców i całej rodziny WAREN i GAWIŃSKI    (CB)
18.00    Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego  dla + Lidii DUDAŁA w I r. śmierci, ze wspomn. ++ z rodziny.

NIEDZIELA  4.09. - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
++ Erwina, Annę i Józefa CZERWIŃSKI oraz Zofię i Mieczysława SZAFER
+ Ryszarda DZIENDZIOŁ - od kolegów i koleżanek z pracy córki Moniki
9.30
++ synów Janusza i Bogdana, męża Augustyna, ++ rodziców i teściów, siostrę Annę, siostrzenicę Bożenę, brata i bratową, dusze w cz.cierpiące.
11.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP i św. Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. syna Wojtka w 3 r. urodzin i jego dziadka Edmunda w 75 r. urodzin oraz o błog. B. dla całej rodziny.
12.30
Do Trójcy Przenajśw. jako podziękowanie za tegoroczne zbiory w int. Działkowiczów z Ogródków Działkowych „Kwiat Wrzosu” w Kostuchnie oraz ich rodzin, z prośbą o dalsze zdrowie i Boże Błogosławieństwo, ze wspomn.++ działkowiczów - z prośbą o dar życia wiecznego dla nich.
17.00
+ Andrzeja ZAJĄC - od sąsiadów z ul. Szramka.