NIEDZIELA  18.09. - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. pani katechetki Renaty ZMARZŁY - od dzieci wczesnokomunijnych
9.30
+  Józefa GORAUS w I r. śmierci, ze wspomn. ++ z rodziny GORAUS - PĘKAŁA
11.00
Do Tr. Prz. przez wstaw. MBNP i św. Franciszka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Edwarda NORAS w dniu ur. oraz o błog. Boże dla jego żony Marty i dzieci z rodzinami
12.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą w int. przyjmujących Sakr. Chrztu św. i w int. rocznego dziecka Łukasza MATULA oraz w int. rodziców, chrzestnych i krewnych
17.00
+ Gertrudę NIESŁONY w kolejną r. śmierci, ++ Wilhelma NIESŁONY, Pawła BANAŚ, Piotra KRAWIEC i Mariana JANIK, ++ z rodziny.

PONIEDZIAŁEK   19.09. - Wspomn. dow. św. JANUAREGO, bpa i męcz.
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. ++ rodziców Cecylię i Józefa, siostrę Urszulę, męża Mariana, dziadków z obu stron, d. w cz.cierp.
2/. + Jerzego RYŚ - od Marii i Rafała Kaptur
18.00
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MBNP i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. członków Bractwa św. Józefa i ich rodzin.

WTOREK   20.09. - Wspomn. św.św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św., opiekę Maryi i zdrowie w int. syna Leszka w dniu urodzin
2/.  + Jerzego RYŚ - od Moniki i Rafała Boruckich
18.00
+ Anielę SROKA w 20 r.śm., ++ jej męża Karola, synową Krystynę, wnuka Krzysztofa, ++ rodziców, rodzeństwo i pokrew. z obu stron, ++ Kapł. i SS Zakonne, d. w cz.cierp.

ŚRODA  21.09. - Święto św. MATEUSZA, Apostoła i Ewangelisty
- Kwartalny Dzień Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców
1/. ++ Ks. Ryszarda NORAS i Ks. Henryka FOIK, ze wsp. ich urodzin
2/. + Jerzego RYŚ - od Stanisława Boruckiego
18.00
++ rodziców Annę i Rufina MAZUR, w kol. r. śmierci ojca, ++ z pokrew. MAZUR, WOJTALA, GOLENIA, dusze w cz.cierp.

CZWARTEK  22.09.
7.30
++ mamę Emilię BECZAŁA w kolejną r. śmierci, ojca Franciszka, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrew.
1/. + Urszulę MALIK w I r. śmierci – od córki i syna z rodzinami
2/. ++ rodziców Cecylię i Jana, teściów Rozalię i Pawła, ++ dziadków i ++ z pokrew.

PIĄTEK  23.09. - Wspomn. św. PIO z Pietrelciny, prezb.
- Kwartalny Dzień Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców
MSZA Św. KONCELEBROWANA:
1/. Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. córki Grażyny FURTOK z ok. 60 r. urodzin oraz o błog. Boże i potrzebne łaski dla jej męża Bolesława i dzieci Darka i Moniki z rodzinami (TD)
2/. + Jerzego RYŚ - od Krystyny Puch
13.00
Ślub rzymski: WITKOWSKI - PAWŁOWSKA
14.00
Ślub rzymski: KOPYCKI - JAMROZ
18.00
++ braci Wiesława i Eugeniusza SZMURŁO, ich żony Annę i Gertrudę, ++ rodziców z obu stron

SOBOTA  24.09. - Kwartalny Dzień Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców
MSZA Św. KONCELEBROWANA:
1/.  + ojca Tadeusza SZYMKIEWICZ w r. śmierci
2/.  Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla dusz w cz. cierp.
18.00
+ męża Henryka, ++ jego rodziców, teściów, rodzeństwo i ++ Kapł.

NIEDZIELA  25.09. - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
- Światowy Dzień  Migranta i Uchodźcy
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+ żonę Marię RASZKA w 3 r. śmierci, ++ rodziców Martę i Ludwika PRASOŁ, siostrę Teresę,
++ z rodziny PALOWSKI i CYBULSKI, ++ Stefana i Lucynę KUBINA
9.30
+ Macieja STĄPOR w I r. śmierci - od chrzestnej z rodziną
11.00
Do Tr.Prz. przez pośrednictwo MBNP w int. małż.Krystyny i Krystiana BRAUHOFF z ok. 45 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. i błog. Boże dla jubilatów i całej rodziny (TD)
12.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małżonków Marii i Andrzeja MACH w 35 r. ślubu oraz o błog. Boże dla dzieci z rodzinami, także o zdrowie i dary Ducha Św. dla wnuków Amelii, Judyty i Bartłomieja (TD)
17.00
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Urszuli CIECIURA.