NIEDZIELA  25.09. - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
+ żonę Marię RASZKA w 3 r. śmierci,++ rodziców Martę i Ludwika PRASOŁ, siostrę Teresę, ++ z rodziny PALOWSKI i CYBULSKI,++ Stefana i Lucynę KUBINA
9.30
+ Macieja STĄPOR w I r. śmierci - od chrzestnej z rodziną
11.00
Do Tr.Prz. przez pośrednictwo MBNP w int. małż.Krystyny i Krystiana BRAUHOFF z ok. 45 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św. i błog. Boże dla jubilatów i całej rodziny (TD)
12.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małżonków Marii i Andrzeja MACH w 35 r. ślubu oraz o błog. Boże dla dzieci z rodzinami, także o zdrowie i dary Ducha Św. dla wnuków Amelii, Judyty i Bartłomieja (TD)
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Urszuli CIECIURA

PONIEDZIAŁEK   26.09. - Wspomn. dow. św. KOSMY i DAMIANA, męcz.
1/. ++ siostrę Helenę, 2 mężów Eryka i Leona, rodziców, teściów i ++ z rodziny
2/. + Jerzego RYŚ - od Edyty i Grzegorza Król
18.00
+ siostrę Władysławę w 2 r. śmierci, ++ rodziców Mariannę i Seweryna, 2 braci, siostrzenicę Grażynę, siostrzeńca Jana i ++ z pokrew. oraz ++ szwagierkę Jadwigę, jej rodziców Helenę i Michała, siostrę Michalinę, 4 braci, ++ Eugeniusza, Romana, Piotra, Grzegorza i ++ z pokrew.

WTOREK  27.09. - Wspomn. św. WINCENTEGO a Paulo, prezb.
MSZA Św. KONCELEBROWANA:
1/. Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MB i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże,opiekę Matki Przenajśw., dary Ducha Św. i zdrowie w int. żony Marzeny WENZEL - KUKUŁA z ok. 45 r. urodzin oraz o błog. Boże dla męża Grzegorza i całej rodziny, ze wsp.+ mamy Janiny WENZEL, ++ mamy Marii i taty Antoniego KUKUŁA, chrześniaka Igorka KAWA, cioci Elżbiety SZEREMETA, cioci Krystyny BOGDAŃSKIEJ i cioci Heleny WENZEL – prosząc dla nich o miłość i pokój wieczny
2/. o radość życia wiecznego dla ++ męża Edwarda, syna Bogusława i rodziców z obu stron
o radość życia wiecznego dla + Jerzego OKOŃ - od wnuka Daniela Okoń z rodziną

ŚRODA  28.09. - Wspomn. św. WACŁAWA, męcz.
1/. + Jerzego RYŚ - od Jana Sułkowskiego z rodziną
2/. + Jerzego RYŚ - od Lidii i Łukasza Sułkowskich
18.00
++ Norberta i Edmunda MALIK i ich żony Urszulę i Stefanię, ++ rodziców z obu stron

CZWARTEK  29.09. - Święto Św. Archaniołów MICHAŁA, GABRIELA i RAFAŁA
1/. + żonę Joannę LIBERA - od męża Krzysztofa z synami Karolem i Antosiem
2/. + Jerzego RYŚ - od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Laskowej
17.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małżonków Aleksandry i Sebastiana STAJGLI w 10 r. ślubu oraz o błog. Boże dla syna Radosława (CB)

PIĄTEK  30.09. - Wspomnienie św. HIERONIMA, prezb. i dK.
MSZA Św. KONCELEBROWANA:
1/. ++ Józefa, Gertrudę i Antoniego OTKA, Wilhelma, Anastazję i Elżbietę PRAGŁOWSKI, Henryka SZCZYPKA, Księży Jerzego i Marka CUDA, ++ z rodziny OTKA, CZERNIK, PRAGŁOWSKI
2/. ++ mamę Annę RÓŻYCKĄ w r. śmierci  i tatę Tomasza
17.00
za zmarłych w m-cu wrześniu: Dariusza CIEŚLIK, Feliksa STĘPIEŃ, Ludwika SMUSZ, Zygmunta CIWIS, Alojzego MAKOSZ, Janiny ROMAŃSKIEJ, Ewy KAWAŁKO, Henryka CIURA, Bogdana KOŁODZIEJCZYK, Małgorzatę SALA.

SOBOTA  1.10. - Wspomnienie św. TERESY od Dzieciątka Jezus, dz. i dK. – I sobota m-ca
7.30
Ku czci M.B. w int. wynagradzającej za grzechy, które obrażają Jej Niepokalane Serce – od członków Żywego Różańca oraz o błogosław. Boże w int. jubilatów z m-ca października: Krystyny PRZEWOŹNIAK, Stanisława GĄSIOREK, Jadwigi THIELSCHER, Marii WESZKA, Ryszarda MAZUR, (TD)
MSZA św. KONCELEBROWANA:
1/. ++ rodziców Stefanię i Józefa, ++ dziadków z obu stron, kuzynkę Danutę, matkę chrzestną Anielę
2/. + Adama SIEROŃ i + Krzysztofa SIEROŃ

NIEDZIELA  2.10. - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
– Wspomnienie św. ANIOŁÓW STRÓŻÓW
8.00
+ ojca Szczepana w r. śmierci, ze wspomn. ++ mamy Anieli, męża Kazimierza, sióstr Anny i Krystyny, brata Stanisława, bratowej Marianny, szwagrów Zygmunta i Franciszka, dusz w cz.cierp.
9.30
Do  Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Urszuli CIECIURA
11.00
++ Mirosławę i Franciszka TYTUŁA, z prośbą o dar życia wiecznego - od teściów Bożeny i Ryszarda Szwajców