NIEDZIELA  1.01. - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI - NOWY ROK
- Oktawa Narodzenia Pańskiego - Światowy Dzień Modlitw o Pokój
8.00
Do Dziec.J. przez wstawien. M.B. o błog. Boże w Nowym Roku w int. członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i członków ich rodzin oraz o nowe powołania do FZŚ
11.00
+ wujka Władysława RATAJ, ze wsp. + cioci Krystyny - od rodziny Rokickich z Radomia
12.30
+ Edwarda KUROWSKIEGO z ok. urodzin, ++ jego rodziców oraz rodzeństwo, ++ z rodziny KUROWSKI i GŁASZCZ
17.00
+ Elżbietę PLEBAŃCZYK - od rodziny Kostuś.

PONIEDZIAŁEK  2.01. - Wspomn. św. BAZYLEGO Wielkiego i GRZEGORZA z Nazjanzu, bpów i dK.
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. + Danutę BIELA – DUDZIŃSKĄ - od sąsiadów z bloku przy ul. Koraszewskiego 21 d,a,b,c,e,f,g.
2/. + Feliksa STĘPIEŃ - od Ani i Andrzeja Bednarczyk z Kielc.

WTOREK  3.01. - Wspomn. dow. Najświętszego Imienia JEZUS
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Dz.J. przez wstaw. MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. Urszuli USZOK w dniu 70 r. urodzin oraz o błog. Boże dla męża i synów z rodzinami (TD)
2/. Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. MB i św. Rity o miłość i pokój wieczny dla + Igorka KAWA w I r. śmierci
3/. o radość życia wiecznego dla + ojca Dominika w kolejną r. śmierci
8.45
+ Danutę SOSNOWSKĄ (pogrzeb)

ŚRODA  4.01.
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Dz. J. przez wstaw. MBNP o uproszenia łaski wiary dla najbliższej rodziny
2/. + Feliksa  STĘPIEŃ - od rodziny Koronów.

CZWARTEK  5.01. - I czwartek m-ca
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontemplacyjne oraz w int. Kapłanów, Kleryka Pawła, Sióstr zakonnych i ich rodziców oraz służby liturgicznej
2/. Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. M.B.Bolesnej z prośbą o radość życia wiecznego dla + męża i ojca Alojzego MARNIOK, ze wspomn. urodzin, ++ jego rodziców Marię i Pawła, brata Bernarda, bratową Teresę, chrześnicę Ewę, ++ dziadków z obu stron oraz ++ Kapł. z n/par.
3/. + Halinę CZORNIK - od syna.

PIĄTEK   6.01. - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - Misyjny Dzień Dziecka
– 25 rocznica święceń biskupich Ks. Abpa Wiktora SKWORCA oraz 8 r. – Ks. Bpa Marka i Bpa Adama - I piątek m-ca
8.00
Ku czci NSPJ w int. Jego czcicieli oraz w int. emerytów i rencistów, ze wsp. ++ czcicieli
11.00
Ku czci NSPJ o błog. B. dla dzieci po I i Wczesnej Komunii św. i ich rodziców oraz rodzeństwa – o gorliwość w praktykowaniu I piątków miesiąca
12.30
Do Dz.J. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. mamy Stanisławy z ok. urodzin, ze wsp. + ojca Jana - od córki i syna z rodzinami
17.00
Do Dz.J. o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i zdrowie w int. członków Związku Górnośląskiego i ich rodzin.

SOBOTA  7.01. - I sobota m-ca
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Ku czci M.B. w int. wynagradzającej za grzechy, które obrażają Jej Niepokalane Serce – od członków Żywego Różańca oraz o błogosław. B. w int. jubilatów z m-ca stycznia: Jana JANURY, Marii PAWŁOWSKIEJ, Urszuli MIKA – USZOK, Ilony ORSZULIK, Marii KASPROWSKIEJ, Celiny RYDLEWSKIEJ, Waldemara DOBOSZ, Teresy ARENDARCZYK (TD)
2/. + Danutę DŁUGAJCZYK - od róży św. Judyty Żywego Różańca
18.00
++ Henryka KURZAK z ok. urodzin, jego żonę Jadwigę, syna Andrzeja i zięcia Tadeusza.

NIEDZIELA  8.01. - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
+ Alojzego MAKOSZ - od sąsiadów z ul. Ks. Szramka
11.00
+ mamę Zofię MICHALSKĄ w 3 r. śmierci, dusze w cz.cierp.
12.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + taty Wiesława KRUPSKIEGO w 3 r. śmierci, ++ z rodziny i dusze w cz.cierp.
17.00
+ Danutę DŁUGAJCZYK - od siostry z rodziną.