NIEDZIELA  22.01.  -  III NIEDZIELA ZWYKŁA – Niedziela Słowa Bożego
– Wspomn. św. WINCENTEGO, diak. i męcz. -  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
8.00
+ męża i ojca Tadeusza BOROWSKIEGO w r. śmierci, ze wsp. ++ z rodziny i pokrew., dusze w cz.cierp.
9.30
+ Helenę JĄCZYK - od męża i dzieci
11.00
Do Dz. J. przez wstaw. MB i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
12.30
+ Alojzego STRZĘPA - od szwagierki Weroniki z rodziną
17.00
Do Dz. J. przez wstaw. MB i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian.

PONIEDZIAŁEK    23.01. - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
7.30
++ ojca Ignacego w 30 r. śmierci, matkę Martę, żonę Danutę, siostry Teresę i Joannę, braci Ludwika i Stanisława, ++ teściów i dziadków z obu stron
18.00
+ Mariana MELEROWICZ, ze wsp. ++ jego rodziców Gertrudy i Bolesława, babci Agnieszki.

WTOREK  24.01. - Wspomn. św. FRANCISZKA Salezego, bpa i dK. - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
+ męża Jerzego w r. śmierci i + mamę Łucję ze wsp. urodzin, ++ Kapłanów
18.00
+ Danutę DŁUGAJCZYK - od Bożeny i Ryszarda Błahut z rodziną.

ŚRODA  25.01. - Święto Nawrócenia św. PAWŁA, Ap. - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
7.30
Do Dz.J. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o opiekę i błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Św. w int. chrześniaków Tomasza, Urszuli i Grzegorza
8.45
+ Marię  LESZCZYNIECKĄ (pogrzeb)
18.00
+ męża Grzegorza MATUSZYŃSKIEGO w 3 r. śmierci, ze wsp. ++ rodziców Teresy i Alojzego, chrzestnej Heleny, babci Ludwiki WOLSKIEJ – ŁUKAWSKIEJ w 3 r.śm. i ze wsp. + męża Mieczysława.

CZWARTEK  26.01.  - Wsp. św. bpów TYMOTEUSZA i TYTUSA – Dzień Islamu w Kościele katol.
7.30
+ mamę Annę ze wsp. urodzin, + ojca Bernarda, ++ córkę, synów, synowe, zięciów, ++ z pokrew.
17.00
Do Dz.J. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, łaskę zdrowia i dary Ducha Św. w int. cioci Haliny z ok. ur. oraz o błog. Boże i potrzebne łaski dla jej syna i wnuków z rodzinami, ze wsp. ++ bliskich.

PIATEK   27.01. - Wspomn. św. ANIELI  Merici, dz.
+ mamę Jadwigę KROCZEK w r. śmierci
18.00
Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. MB i św. Rity o miłość i pokój wieczny dla + cioci Krystyny BOGDAŃSKIEJ, dusze w cz. cierp.

SOBOTA  28.01. - Wspomn. św. TOMASZA z Akwinu, prezb. i dK.
7.30
+ mamę Krystynę w r. śmierci,++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierp.
18.00
+ Andrzeja ŻOGAŁA w I r. śmierci.

NIEDZIELA  29.01.  -  IV NIEDZIELA ZWYKŁA
- Wspomn. błog. Bolesławy Marii Lament, dz.
8.00
+ mamę Wandę w 20 r. śmierci, ze wsp. + taty Waltera, ++ z rodziny
9.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + męża Jerzego w r. śm., ++ rodziców  z obu stron, ++ z pokrew., + Bolesława, dusze w cz.cierp.
11.00
Do Dz. J.  przez wstaw. MB  i  błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian.
12.30
Do Dz. J. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św., błog. Boże i wszelkie potrzebne łaski w int. małż. Małgorzaty i Andrzeja PALOWSKI w 30 r. ślubu oraz o błog. B. dla ich dzieci Oliwii i Zbigniewa (TD)
17.00
+ męża i ojca Wernera ODOJ w I r. śmierci – o radość życia wiecznego.