Intencje mszalne
parafiakostuchna.pl

NIEDZIELA  3.09. -  XXII NIEDZIELA ZWYKŁA                        
6.30
+ Piotra ŻERNIK - od cioci i wujka Dymak z Wodzisławia
8.00
+ Marka ZABIELNEGO - od rodziny Ciesielskich
9.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Katarzyny i Benedykta WACHOWIAK w 30 r. ślubu oraz o błog. Boże dla syna i córki z rodziną (TD)
11.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Urszuli i Bernarda USZOK w 50 r. ślubu  oraz o błog. Boże dla synów z rodzinami (TD)
12.30
O radość życia wiecznego dla + Ludwika SMUSZ w I r. śmierci i ze wsp. urodzin
14.00  MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Trójcy Przenajświętszej jako podziękowanie za tegoroczne zbiory w int. rolników i działkowiczów Miasta Katowice i ich rodzin, z prośbą o dalsze zdrowie i Błogosławieństwo Boże, ze wspomn. zmarłych rolników i działkowiczów - z prośbą o dar życia wiecznego dla nich.
2/. Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MB i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian.

PONIEDZIAŁEK  4.09.
7.30    MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/.  ++ rodziców z obu stron, ++ z rodzin CZEMPKA, ZEMŁA, WIERCIOCH
2/.  + Andrzeja WAŁACH ze wspomn. 70 r. urodzin - od córek
18.00
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Ducha Św. w int. wszystkich uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli, katechetów i pracowników administracji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 i Nr 11 oraz Technikum Nr 15 z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego
2/. O radość życia wiecznego dla + Feliksa STĘPIEŃ w I r. śmierci.

WTOREK   5.09.   –  Wspomnienie dow. błog. Matki TERESY z Kalkuty, zak.                      
7.30
+ męża Józefa WOLOWSKIEGO w kolejną r. śmierci, z prośbą o radość życia wiecznego dla niego i dla ++ z rodziny oraz za dusze w cz. cierp.      
18.00  MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. + męża Jana SŁOMKA w r. śm., + syna Romana, ++ rodziców,++ Gizelę i Kazimierza SZOJDA, + Marka GŁĄBICA, ++ z pokrew., dusze w cz.cierp.
2/. + męża Józefa BYWALEC,++ rodziców i teściów

ŚRODA    6.09.
7.30     MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/.  + Jana WOJTALA i wszystkich ++ członków Żywego Różańca
2/.  + Krzysztofa JĄCZYK - od rodziny Szpatów i Michała Stępień z rodziną 
18.00
++ matkę chrzestną Annę KOŚMIDER i wujka Czesława oraz + mamę Krystynę KOŚMIDER i dusze w cz.cierp. - od Jagody z Ameryki

CZWARTEK  7.09.  -  Wspomn. dow. błog. IGNACEGO Kłopotowskiego, prezb. - I czwartek m-ca
7.30
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontemplacyjne oraz w int. Kapłanów, Diakona Pawła, Sióstr Zakonnych i ich rodziców, służby liturgicznej
2/. + Irenę GODULA ze wspomn. ++ rodziców, teściów i brata  
13.00
Ślub rzymski: DRAPA - PIECHA
17.00
o radość życia wiecznego dla + Stefana CIURY - od sąsiadów z bloku przy ul. Żeleńskiego 103

PIĄTEK  8.09.  -  ŚWIĘTO NARODZENIA N.M.P.
7.30
++ rodziców Bertę i Alojzego KRZYŻOWSKI, brata Henryka i dziadków z obu stron
18.00  MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. O radość życia wiecznego dla + Alojzego MAKOSZ w I r. śmierci
2/. + Marka ZABIELNEGO - od żony Lidii i córki Lidii

SOBOTA   9.09.  -  Wspomn. dow. św. PIOTRA Klawera, prezb.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego przez wstaw. MB i św. Rity o radość życia wiecznego dla + mamy Marii KUKUŁA w 6 r. śmierci i ze wsp. 69 r. urodzin, + taty Antoniego KUKUŁA, ze wsp. ++ jej rodziców Ludwiny i Jana PAWELSKICH
18.00  MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla + Ewy KAWAŁKO w I r. śmierci, ze wsp. + ojca Czesława KAWAŁKO
2/. + Benedykta GNIADEK, ze wspomn. urodzin - od Bolesława Gniadek z rodziną, od Barbary Wójcik z rodziną, od Piotra z rodziną, od chrześnicy Agnieszki, od Pawła z rodziną, od rodziny Cwarów, od chrześnicy Agnieszki Cwar z rodziną, od Barbary i Stanisława Sochów z rodziną, od Magdaleny i Przemysława Kieć, od Barbary i Kazimierza Sochów, od Heleny Socha z rodziną, od rodziny Potępów z Oświęcimia

NIEDZIELA  10.09.  -  XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MB i błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian
8.00
o radość życia wiecznego dla + Marka ZABIELNEGO - od Piotra i Józefa Polak  
9.30
Do Tr.Prz. przez pośrednictwo MB Królowej Rodzin w int. małż. Krystyny i Krystiana BRAUHOFF w dniu 46 r. ślubu, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o zdrowie, dary Ducha Św. i błog. Boże dla całej rodziny
11.00
+ męża i tatę Eugeniusza, ++ teściów Bronisławę i Jana, szwagra Andrzeja, ojca Jana i zięcia Piotra, ++ z rodziny
12.30
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Urszuli i Jana ŻERNIK w 40 r. ślubu oraz o błog. Boże dla syna z rodziną (TD)
17.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Anny i Tomasza w 30 r. ślubu oraz o błog. Boże dla synów Pawła i Jacka i całej rodziny.