W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik - zapraszamy wszystkich na Nabożeństwa różańcowe.

W związku z tragicznym wypadkiem na kopalni w Pawłowicach Śląskich i trwającą akcją ratunkową Metropolita katowicki zwrócił się do diecezjan z prośbą o modlitwę.

W Poniedziałek Wielkanocny w parafiach archidiecezji katowickiej odczytywany jest list Rektora Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Ks. dr Marek Panek prosi w nim o modlitwę o powołania, a także dziękuje za dotychczasowe wsparcie.

Zapraszamy na koncert pasyjny w Niedzielę Palmową - 10 kwietnia o godz. 18:00, w naszym kościele.

Zapraszamy na koncert w wykonaniu chórów z południa Katowic.

19 marca 2022 roku w Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP odbył się w naszej parafii Dzień Skupienia dla Animatorów Ruchu Dzieci Maryi.

Pomoc dla parafii naszych księży Łukasza i Mateusza Grochlów posługujących na Ukrainie.

Księża Łukasz i Mateusz Grochla, pochodzący z naszej parafii a posługujący w Ukrainie, proszą nas o pomoc.

W sobotę , 12 marca zapraszamy na całodzienną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w intencji pokoju w Ukrainie.