Księża Łukasz i Mateusz Grochla, pochodzący z naszej parafii a posługujący w Ukrainie w parafiach - Krzemieńcu i Skole, proszą nas o pomoc.

A potrzebna jest:

1. Długoterminowa żywność (ryż, makaron, kasza, mąka, cukier, konserwy, sosy, jedzenie dla małych dzieci, olej.
  2. Środki higieny osobistej (mydło, szampon, żel do kapania, papier toaletowy, pampersy (różne rozmiary), pasta do zębów szczoteczki, grzebienie, kosmetyczki, chusteczki wilgotne, środki pielęgnacji dla małych dzieci)
  3. Chemia gospodarcza (płyny do mycia, proszki do prania, gąbki, szczotki, worki na śmieci, świeczki)
  4. Medyczne (bardzo ważne i deficytowe - apteczki (samochodowe, turystyczne, każde!), bandaże, gazy, opatrunkowe, rękawiczki med., woda utleni., spirytus, płyny dezynfekcyjne, plastry, tabletki przeciwbólowe, opaski zaciskowe)
    Generalnie: medyczne artykuły w każdy ilościach
  5. Mogą być używane - śpiwory, karimaty.
  6. Nie zbieramy ubrań

Księża Łukasz i Mateusz będą u nas pod koniec przyszłego tygodnia, dary możemy składać przy ołtarzu bocznym. Dary rozdysponowane będą przez parafie w Krzemieńcu i Skole.