NIEDZIELA  6.08. - ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
6.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ mamy Kazimiery i babci Marianny  w kol. r. śmierci, ze wsp. ++ ojca Andrzeja, brata Radosława, teściów, dziadków z obu stron i ++ z pokrew.
8.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. siostry Elżbiety KAROLEWICZ z ok. urodzin
9.30
+ mamę Antoninę w r. urodzin, ze wsp. + taty Jana w 35 r. śmierci oraz ++ z pokrew.
11.00
O radość wieczną dla + Krystyny ZAGDAŃSKIEJ - od sąsiadek z ul. Czyżewskiego i Smugowej
17.00
++ Bronisławę SEKUŁOWSKĄ w I r.śm. i + jej córkę Bożenę HETMAŃSKĄ w I r.śm., ze wsp. ++ ich mężów Karola i Stanisława.

PONIEDZIAŁEK   7.08.
7.30
++ rodziców Anielę i Szczepana, męża Kazimierza, siostry Annę i Krystynę, brata Stanisława, bratową
Mariannę, szwagrów Zygmunta i Franciszka, dusze w cz.cierp.
18.00
o radość życia wiecznego dla + mamy Teresy SZARY.

WTOREK   8.08. - Wspomn. św. DOMINIKA, prezb.
7.30
+ mamę Aleksandrę w 20 r.śmierci, ze wsp. + ojca Józefa, ++ dziadków z obu stron
18.00
++ Ewalda i Konrada BANASZ, Emila i Gertrudę BANASZ, ++ z pokrew. i ++ Kapłanów.

ŚRODA    9.08. - Święto św. TERESY Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dz. i męcz., patronki Europy
7.30
za ++ Ks. infułata Stanisława ŚWIERCZYŃSKIEGO, Helenę ŻOGAŁA, Stefana CIURĘ i Annę PAJĄK oraz wszystkich ++ członków Żywego Różańca
18.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MB Niepokalanej i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. małż. Marzeny i Grzegorza KUKUŁA w 19 r. ślubu oraz o błog. Boże i dary Ducha Św. dla chrześnicy Aurelii KOWALSKIEJ w 21 r. urodzin i całej rodziny, ze wsp. + mamy Janiny WENZEL oraz ++ mamy Marii i taty Antoniego KUKUŁA, chrześniaka Igorka KAWA, cioci Elżbiety SZEREMETA i dusz w cz.cierp. – prosząc dla nich o łaskę miłości i pokoju wiecznego.

CZWARTEK  10.08. - Święto św. WAWRZYŃCA, diakona i męcz.
7.30
+ męża Jana, ++ braci Jana i Mieczysława, bratowe Irenę i Marię, siostrę Wacławę i szwagra, ze wsp. ++ rodziców Janiny i Waleriana oraz dusze w cz.cierp.
17.00
+ męża Władysława w r. śmierci, ++ rodziców Salomeę i Pawła oraz ++ z rodziny.

PIĄTEK    11.08.  - Wspomn. św. KLARY, dz.
7.30
+ męża Kazimierza, ++ rodziców Franciszkę i Pawła, teściów Jadwigę i Alojzego, ++ z rodziny
13.00
Ślub rzymski: STOBIK - JEDLECKA
18.00
o radość życia wiecznego dla + Grażyny PĘCAK w 2 r. śmierci - od męża, dzieci i wnuków.

SOBOTA  12.08. - Wspomn. dow. Św. JOANNY Franciszki de Chantal, zak.
7.30
Do Miłosierdzia Bożego o radość wieczną dla dusz w czyśćcu cierpiących
13.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MB w int. pielgrzymów udających się do Medjugorie
18.00
o radość życia wiecznego dla + Antoniny GIERLOTKA w I r. śmierci.

NIEDZIELA   13.08. - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – Dzień FATIMSKI
6.30
o radość życia wiecznego dla + Katarzyny PALOWSKIEJ w 4 r. śmierci
8.00