NIEDZIELA  26.06.  - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian.
8.00
+ brata Michała KOSTUŚ w r. śmierci i + ojca Zbigniewa KOSTUŚ.
9.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP i św. Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Łucji BIEDRZYCKIEJ w 5 r. urodzin oraz o błogosław. Boże dla całej rodziny
11.00
Do Tr.Przenajśw. przez wstaw. MBNP i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo i opiekę Bożą  w int. rocznego dziecka Hanny BROMBOSZCZ oraz w int. rodziców, chrzestnych, krewnych.
17.00
+ Grzegorza TOMICĘ - od Zarządu, Dyrekcji i Pracowników Firmy HANEX.

PONIEDZIAŁEK  27.06. – Wspomnienie dow. św. CYRYLA Aleksandryjskiego, bpa i dK.
7.30
++ rodziców Józefa i Martę, braci Henryka i Benedykta, siostrę Otylię, jej męża Józefa, bratową Teresę.
18.00
++ ojców: Wernera ODOJ i Zygmunta KAPS.

WTOREK  28.06. – Wspomnienie św. IRENEUSZA, bpa i męcz.
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Danuty z ok. urodzin oraz o błog. Boże dla męża i dzieci z rodzinami
2/.  ++ rodziców Bertę i Bernarda PTASZNY, Stefanię i Alfreda LYSKO, ++ siostrę, bratową i szwagrów, ++ dziadków
18.00
+ męża Jana w 2 r. śmierci, ze wsp. ++ jego rodziców Annę i Antoniego, teścia Henryka.

ŚRODA   29.06. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA
7.30
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP w int. Edwarda z ok. 70 r. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie dla solenizanta i całej rodziny.
9.00
O dar życia wiecznego dla + Stanisławy SIWEK.
18.00
+ Magdalenę MATYNIAK - od sąsiadów z ul. Koraszewskiego.

CZWARTEK  30.06.
7.30
++ rodziców Stanisławę i Grzegorza TWARDOSZ, Łucję SEMA, siostrę Stasię, braci Józefa i Jerzego, wszystkich ++ z rodziny
17.00
za zmarłych w m-cu czerwcu: ++ Jerzego RYŚ, Lidię SIMKA, Małgorzatę STRYCZEK.

PIĄTEK  1.07. – Wspomnienie dow. św. OTTONA, bpa - I piątek miesiąca
7.30
Ku czci Najśw. Serca P. Jezusa o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w int. Jego czcicieli oraz emerytów i rencistów, ze wsp. ++ czcicieli oraz + Ks. Prob. Jerzego GOPPKA w 12 r. śmierci.
18.00
+ Alfredę CIEŚLIK w r. śmierci, ++ rodziców z obu stron i dusze w cz.cierp.

SOBOTA 2.07.  - I sobota miesiąca
7.30
Ku czci M.B. w int. wynagradzającej za grzechy, które obrażają Jej Niepokalane Serce – od członków Żywego Różańca oraz o błogosław. B. w int. jubilatów z m-ca lipca: Domiceli SZCZUKA, Stefanii KLAJA, Stefana CIURY, Józefa  DZIUBAŁY, Ireny KASZA, Anny CHLEBEK, Anny KUSTRA, Marzeny CUDAK (TD)
18.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. Magdaleny SZOJDA z ok. 55 r. urodzin (TD).

NIEDZIELA  3.07.  –  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – Święto św. TOMASZA, Apostoła
6.30
+ córkę Małgorzatę NOWAK, ++ rodziców Łucję i Alojzego NOWAK, Emilię i Józefa SEKUŁA, siostrę Małgorzatę, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrew.
8.00
Do Tr. Przenajśw. przez wstaw. błog. O. Stanisława Kubisty w int. Parafian.
9.30
+ Wilhelma JĘDRYSIK w r. śmierci.
11.00
Do Tr.Prz. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i zdrowie w int. małż. Barbary i Mirosława CHOJNA w 25 r. ślubu oraz o błog. B. dla całej rodziny (TD).
17.00
+ Jana KARCZMARCZYK - od siostry Jadwigi z dziećmi i wnukami.