NIEDZIELA  15.01.  –  II  NIEDZIELA  ZWYKŁA
– Wspomnienie św. PAWŁA, pustelnika
8.00
Do Dz.J. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski,  z prośbą o błogosław. Boże, dary Ducha Św., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w int. Jana JANURY z ok. 85 r. urodzin oraz o błog. Boże dla dzieci z rodzinami (TD)
9.30
++ Henryka i Emilię ARENDARCZYK, ++ ich rodziców, ++ Mariana BAJURĘ, Krystynę  RATAJ, ++ z pokrew. i dusze w cz.cierp.
11.00
Do Dz.J. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, dary Ducha Św. i łaskę zdrowia w int. Janiny SKROBISZ z ok. 75 r. urodzin – od rodziny (TD)
12.30
Do Dz.J. przez wstaw. MB i św. Aniołów Stróżów o błogosławieństwo B. w int. rocznego dziecka Amelii SMELIK  oraz  w int. rodziców, chrzestnych i krewnych
17.00
++ mamę Anastazję GEPFERT w 10 r. śm., ojca Jana, męża Janusza, siostrę Irenę, szwagra Szczepana OTRZONSEK, Edytę i Stanisława KOZACZKA, ++ z rodzin KRAL i GEPFERT.

PONIEDZIAŁEK   16.01.
7.30
+ męża Edwarda  STRZELECKI w r. śmierci, ++ jego rodziców, teściów, szwagierkę, 3 szwagrów, ++ Siostry Zakonne i ++ Kapłanów
18.00
++ Konrada i Ewalda BANASZ, Emila i Gertrudę BANASZ, ++ z pokrew.

WTOREK  17.01.  – Wspomnienie św. ANTONIEGO, opata  -  Dzień Judaizmu w Kościele katol.
7.30
+ ojca Józefa KOŁODZIEJ ze wsp. urodzin i + mamę Genowefę, ++ dziadków z obu stron, ++ teściów i ++ z pokrew. z obu stron
18.00
++ rodziców Emila i Helenę, Salomeę i Pawła, męża Władysława oraz ++ siostry Rozalię i Cecylię.

ŚRODA  18.01.  -  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
7.30
+ mamę Bronisławę JASIŃSKI w r. śmierci, ze wsp. ++ ojca Franciszka, braci Emila, Ludwika i Bronisława, d. w cz. cierp.
18.00
++  mamę Helenę, jej brata Henryka i ++ rodziców.

CZWARTEK   19.01. – Wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
+ Małgorzatę MATERA – SZYMON  -  od róży św. Dominika Żywego Różańca
MSZA ŚW. KONCELEBROWANA:
1/. + Annę  KOZAK - od sąsiadów z bloku przy ul. Żeleńskiego 78 a
2/. Do Dz.J. przez wstaw. MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w Nowym Roku w int. wszystkich posługujących w naszej parafii.

PIĄTEK  20.01. – Wsp. św. FABIANA, pap. i męcz. - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – III piątek
+ Jerzego NOWAK  -  od Marzeny Myszka
18.00
Do Dz.J. przez wstaw. MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i dary Ducha Św. w int. Szymona PRAGŁOWSKIEGO w 18 r. urodzin oraz o błog. Boże dla rodziców, siostry Martyny i rodziców chrzestnych (CB)

SOBOTA  21.01.  -  Wspomn. św. AGNIESZKI, dz. i męcz. – Dz. Babci
- Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
7.30
Ku czci św. Agnieszki o dalszą opiekę i błog. Boże oraz zdrowie w int. Imienniczek oraz za wszystkie babcie, ze wspomn. zmarłych.
18.00
++  mamę Kamilę oraz babcie Helenę i Gertrudę, ++ dziadków Stefana i Rajmunda.

NIEDZIELA  22.01.  -  III  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  Niedziela Słowa Bożego
– Wspomn. św. WINCENTEGO, diak. i męcz.  -  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
8.00
+ męża i ojca Tadeusza BOROWSKIEGO w r. śm., ze wsp.++ z rodziny i pokrew., dusze w cz.cierp.
9.30
+ Helenę JĄCZYK  -  od męża i dzieci