Trwa nasza modlitwa i konkretna pomoc, dla naszych księży Łukasza i Mateusza Grochlów posługujących na Ukrainie, dla ich parafii i uchodźców wojennych.

Drodzy Parafianie i Przyjaciele Księży Mateusza i Łukasza!
Pięknie dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna za modlitwę, która od pierwszych dni wybuchu wojny jednoczy nas na każdej Mszy św. nabożeństwach. Za podjętą całodzienną adoracji Najświętszego Sakramentu w sobotę 12 marca w intencji pokoju na Ukrainie, liczny udział w świątyni w akcie oddania Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi i całonocną adoracji Najświętszego Sakramentu 25/26 marca.

Dziękujemy za dary serca, których jest tak wiele, że nie mieszczą się w jednej salce i które cały czas przynoszone są do naszej świątyni. Dziękujemy za solidarność, ogromne zaangażowanie w niesieniu pomocy. Dziękujemy za pomoc przy segregowaniu i przygotowaniu darów do transportu. Księża Mateusz i Łukasz w ostatnich tygodniach przybyli do nas: 16, 17, 21 i 24 marca, by odebrać złożone przez nas dary.
Będą u nas jeszcze przed świętami Wielkanocnymi w najbliższym tygodniu...