Aktualności
parafiakostuchna.pl

1.    25.11.2023 r. Sobota godz. 14.00
I Ul.  Pl. Filaka nr 5 /od numeru 25/
II Ul. Pl. Filaka nr 6a, 6, 4b, 4a, 4 /od dołu/ 
III Ul. Jaronia /od  numeru 36/

2.    26.11.2023 r. Niedziela godz. 14.00
I Ul.  Winorośli od nr 2, Kałuży od nr 2
II Ul.  Lniana, Porzeczkowa  od nr 21

3.    2.12.2023 r. Sobota godz. 14.00
I Ul. Wantuły nr 33a - 1
II Ul. Sołtysia nr 152 - 114, Pelargonii od nr 13, Sołtysia nr 113 - 135 
III Ul. Pierwiosnków od nr 32

4.    9.12.2023 r. Sobota godz. 14.00
I Ul. Żarnowcowa  od nr 1
II Ul. Migdałowców /od ostatniego numeru/
III Ul. Migdałowców - Os. Zielone nr 10e - a, nr 10

5.    10.12.2023 r. Niedziela godz. 14.00
I Ul. Ks. Szramka od nr 26
II Ul. Bazyliowa od nr 46, Zawilców

6.    16.12.2232 r. Sobota godz. 14.00
I Ul. Szałwiowa /od ostatniego numeru/

7.    17.12.2023 r. Niedziela godz. 14.00
I Ul. Sezamkowa nr 1 - 5, 7 - 7b, 5a, 11a - h, 9b, 15a, 15, 9c, 17e - a, 9f, 21, 25a, 31a, 35a
II Ul. Sezamkowa nr 4 - 8, 9, 12, 13 - 13g, 14, 16, 18 - 18c, 20 - 32, 30b, 32d - b, 34a, 32a, 36                          

8.    27.12.2022 r. Środa godz. 16.00
I Ul. A. Krajowej nr 243 - 275 (Fińskie Domki), Sz. Szeregów nr 2a - 2m  
II Ul. Sz. Szeregów nr 62 - 2
III Ul. Sz. Szeregów nr 61 - 5

9.    28.12.2022 r. Czwartek godz. 16.00
I Ul. Sz. Szeregów - Osiedle nr 34b - 16
II Ul. Sz. Szeregów nr 97 - 65
III Ul. Sz. Szeregów nr 98 - 68

10.    29.12.2022 r. Piątek godz. 16.00
I Ul. Tymiankowa „Osiedle „Willa Park”, nr 57 - 1
II Ul. Jałowcowa /od pierwszego numeru /, Fojcika /od  ostatniego numeru/, Klakusa /od ostatniego numeru/

11.    30.12.2022 r. Sobota godz. 14.00
I Ul. Czarnuszki /od ostatniego numeru/
II Ul. Maków /od pierwszego numeru/

12.    2.01.2024 r. Wtorek godz. 16.00
I Ul. Urbana /od ostatniego numeru/
II Ul. Solika, Jordan-Łowińskiej /od pierwszego numeru/, Wieżowa /od ostatniego numeru/,   
III Ul. Ogrodzińskiego /od pierwszego numeru/

13.    3.01.2024 r. Środa godz. 16.00
I Ul. Krupińskiego /od ostatniego numeru/
II Ul. Hierowskiego /od ostatniego numeru/
III Ul. Zabłockiego nr 20b - 20a, nr 15 - 1

14.    4.01.2024 r. Czwartek godz. 16.00
I Ul. Zabłockiego nr 24a, 24, 22 
II Ul. Zabłockiego MODERNA III: nr 29 i 29a
MODERNA II: nr 27 - 27a, 25 - 25e,
MODERNA I: NR 23 -23f, 21 - 21e                                        
III Ul. Surówki od nr 4, Musioła od nr 30

15.    5.01.2024 r. Piątek godz. 16.00    
I Ul. Łopianowa /od pierwszego numeru/

16.    7.01.2024 r. Niedziela Chrztu Pańskiego godz. 14.00    
I Ul. Adamczyka, Wieniawskiego i Skoczylasa,    
II Ul. Witkiewicza /od pierwszego numeru/, Boznańskiej   

17.    8.01.2024 r. Poniedziałek godz. 16.00
I Ul. Sędzimira i Czyżewskiego 
II Ul. Smugowa - Osiedle nr 37e - 37, 39 - 39g, Wantuły - Osiedle Kameralna nr 29f - 29, 25a, 25, 21a, 21                        
III Ul. Smugowa nr 35e - 5

18.      9.01.2024 r. Wtorek godz. 16.00
I Ul. Smugowa nr 40 - 66, Gierywskiego, Pankiewicza,
II Ul. A. Krajowej - Osiedle nr 281 - 295
III Ul. A. Krajowej nr 361f - 309, Sezamkowa nr 40 i 38

19.    10.01.2024 r. Środa godz. 16.00
I Ul. A. Krajowej nr 270 - 298 i 316 - 356    
Ul. A. Krajowej nr 310 - 300 /od pierwszego mieszkania/
Ul. Żurawinowa, Truskawkowa /od ostatniego numeru/    

20.    11.01.2024 r. Czwartek godz. 16.00
I Ul. Hiacyntów, Rozmarynu 
II Ul. Zachodnia, Przebiśniegów, Sasanek
III Ul. Warsztatowa /od ostatniego numeru/

21.    12.01.2024 r. Piątek godz. 16.00
I Ul. Żeleńskiego nr 35, nr 25b - 1
II Ul. Żeleńskiego nr 32 - 2
III Ul. Żeleńskiego nr 37, 29, 27

22.    13.01.2024 r. Sobota godz. 14.00
I Ul. Żeleńskiego nr 71 -39
II Ul. Żeleńskiego nr 66 - 36
III Ul. Żeleńskiego nr 87 /od ostatniego mieszkania/, nr 75, 73

23.    14.01.2024 r. Niedziela godz. 14.00
I Ul. Żeleńskiego nr 76, 78, 78a /od pierwszego mieszkania/
II Ul. Żeleńskiego nr 83 /od ostatniego mieszkania/

24.    15.01.2024 r. Poniedziałek godz. 14.00
I Ul. Żeleńskiego nr 85b, 85a /od ostatniego mieszkania/
II Ul. Żeleńskiego nr 86, 84, 82, 82c - 82a, 80
III Ul. Żeleńskiego nr 91, 89 /od ostatniego mieszkania/

25.     16.01.2024 r. Wtorek godz. 16.00
I Ul. Żeleńskiego nr 94, 92, 90, 88, /od ostatniego mieszkania/
II Ul. Żeleńskiego nr 112, 110, 106
III Ul. Żeleńskiego nr 103 /od mieszkania nr 50 - do nr 1/

26.    17.01.2024 r. Środa godz. 16.00
I Ul. Kściuczyka nr 5 i 1 /od ostatniego mieszkania/
II Ul. Kściuczyka nr 9 i 7 /od pierwszego mieszkania/
III Ul. Kściuczyka nr 8, 6, 4, 3, 2 /od ostatniego mieszkania/

27.    18.01.2024 r. Czwartek godz. 16.00
I Ul. Kściuczyka nr 3a /od pierwszego mieszkania/ Są 3 wejścia!
II Ul. Kściuczyka nr 3b /od pierwszego mieszkania/
III Ul. Kściuczyka nr 3c /od pierwszego mieszkania/

28.    19.01.2024 r. Piątek godz. 16.00
I Ul. Kściuczyka nr 10 /od mieszkania nr 1/, Lepszego
II Ul. Koraszewskiego nr 24a - 2, nr 1a i 1 /od góry/   

29.    20.01.2024 r. Sobota godz. 14.00
I Ul. Koraszewskiego nr 21c,b, a  /od dołu/
Ul. Koraszewskiego nr 21f, e, d /od dołu/
Ul. Koraszewskiego nr 21i, h, g /od dołu/

30.    21.01.2024 r. Niedziela godz. 14.00
KOLĘDA DODATKOWA

31.    22.01.2024 r. Poniedziałek godz. 16.00
I Ul. Chęcińskiego nr 1 /od numeru 25/

32.    23.01.2024 r. Wtorek godz. 16.00
I Ul. Chęcińskiego nr 4b, 4a, 4 /od dołu/
II Ul. Pl. Filaka nr 8b, 8a, 8 /od dołu/

33.    24.01.2024 r. Środa godz. 16.00
I Ul. Pl. Filaka nr 10 /od pierwszego mieszkania/
II Ul. Pl. Filaka nr 3 i 1 /od dołu/